Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Piątkowiec - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

250 000 zł4 500 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna 4500 m , zjazd z A4 Dębica Zachód Bez pośrednika. Sprzedam działkę rolno-budowlaną (IV klasa gruntu) o powierzchni 0,45 ha. Możliwe wystąpienie o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65,56 m² 5 323,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Biuro Nieruchomości property oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 65,5 m , położone na 1 piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Cegielnianej w Dębicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Pustynia

Pustynia(Piątkowiec + 22 km)

855 000 zł160 m² 5 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w wolnostojącym budynku w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni około 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Grabiny(Piątkowiec + 24 km)

289 000 zł180 m² 1 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 700 m² 5,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks leśny Z gruntem rolnym - blisko miasta - gruszów wielki gmina dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 4,47ha, w miejscowości Gruszów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek(Piątkowiec + 19 km)

160 000 zł147 m² 1 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Ostrówek gmina Gawłuszowice , przy drodze gm. asfaltowej , w pierwszej linii zabudowy. Działka o powierzchni 20 arów o wymiarach dł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grabowica(Piątkowiec + 22 km)

99 000 zł10 800 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W miejscowości grabowica, gminia pacanów! Przedstawiamy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zgórsko(Piątkowiec + 5 km)

590 000 zł112 m² 5 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale blisko wszystkich udogodnień? Chcesz cieszyć się komfortem, przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł3 841 m² 47,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1. piętrze w ścisłym centrum miasta | Połaniec, ul. Królowej Jadwigi 14 nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Cena: 339 000 zł Powierzchnia mieszkania: 62 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Piątkowiec

Piątkowiec,podkarpackie

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom mieszkalny 1 pietrowy o powierzchni 140m/kw 5 pokoi, duża kuchnia, 2 łazienki, spizarnia, garderoba, taras, balkon Dzialka ogrodzona 19arów, 5km od centrum Mielca w Piątkowcu (przed.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij